MİSYONUMUZ

2002 yılından bu yana dekorasyon dallarında hizmet veren firmamız 2013 yılında GERLED3D şirketini kurmuştur. Gergi tavan, Barrisol tavan, Led aydınlatma, 3D zemin kaplama sistemleri, Tv ünitesi, , kısaca iç mekan için her nevi görsel uygulama konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek adına doğru çözüm ortaklarımız sayesinde en kaliteli ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi değerlendirip yaşam alanınızın doğru analizini yaparak en uygun projelendirme sayesinde profesyonel anlamda uygulamalarımızla, hayal ettiğiniz mekanlara sizleri kavuşturuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Yapılan her türlü uygulamalarda sınırsız tasarım projelerinde yaptığımız tavan ve duvar uygulamaları ışık sistemi ile görselliğini en güzel bir şekilde ön plana çıkarmaktadır.Uygulandığı mekanın kalitesini ve zenginliğini arttırıp, bir bütünlük kazandırır,istediğiniz mekana özgü tasarlanan bir üründür.Sınırsız uygulama ve seçeneklerle her zaman müşterimize özgü çalışmalar yapaktayız, mekanınızın ışıklandırmasında göz yormayan şeffaf bir ışık yayar.

Gergi tavan m2 fiyatları için soru ve öneriler,

Gergi tavan m2 hesaplama en ile boy çarpıllır m2 ortaya çıkar.Mesafeye göre m2 birim fiyatına göre değişiklik gösterir.

Gergi tavan uygulama geneli istanbul olmakla beraber diyer illerimizede destek vermekteyiz.