Gergi Tavan ;Her alanda kullanılabilen pvc germe olarakta adlandırılır,

GERLED3D Gergi tavan sistemleri ( germe tavan), led aydınlatma alanında kullanılan yeni bir dekorasyon ürünüdür. Bulunduğu mekanlarda derinlik duygusu katan ve estetik bir görünüm sağlayan bu dekoratif ürün, ısıtma yöntemi ile istenilen şekil ve ebatlara gelebilmektedir.

Perde görevi gören PVC esaslı membranların alüminyum profillere gerilerek uygulandığı gergi tavan sistemleri; transparan, lake, şeffaf, metalik, çeşitli baskı seçenekleri ile dolgun bir görünüm sağlayan bir üründür. Germe tavan sisteminin uygulanacağı alana olan uyumluluğuna göre seçenekleri arttırır.

Bu seçeneklerden sizin zevkinize uygun olan renk, desen ve modelleri seçebilir, evinizde ya da ofisinizde görmek istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz.

Bu esneyebilen yapısı sayesinde, ölçülendirmede kolaylık sağlaması yanı sıra; kullanıldığı mekana göre farklı tasarımlar oluşturabilme imkanı sağlamaktadır. Üç boyutlu, yuvarlak ve istenilen şekiller gibi birbirinden farklı birçok forma giren germe tavan sistemi ile yaratıcılığınızı kullanarak yeni dizaynlar oluşturabilirsiniz. Yuvarlak, dikdörtgen, düz, dalgalı ve kare olmak üzere birçok geometrik şekli alabilen gergi tavan sistemleri; Malzeme PVC (polivinil klorür) oluşması nedeni ile esnek bir yapıya sahiptir..

Gergi Tavan Sistemleri, Estetik Görünüm Sağlamaktadır,

Germe tavan sistemlerinin, fiyat yönünden ekonomiktir. Özellikle yeni konutlarda sıkça görülmeye başlayan germe tavan; otellerde, diskolarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda, hastanelerde, birçok sergiye ev sahipliği yapan galerilerde, restoran ve kafe tarzı işletmelerde de kullanılmaktadır. Gergi tavanın yer aldığı iç mekanlarda gün ışığı etkisi ; hem göz yormayan, hem de göze hitap eden bir etkileşim yaratır.
Germe tavan doku çeşitlerinden biri olan dijital baskı gergi tavan; doğa, manzara, desen ve şekiller, su damlası ,palmiye, bulut, deniz ve gökyüzü temaları gibi ferah desenlerin tercih edildiği baskı modellerinden oluşur. İç mekanlara hoş bir görüntü katan bu sistemin tercih edildiği alanlarda, içinde solvent kullanılmamasına dikkat edilmelidir. UV BASKI seçeneği ile kokusus bir ürün seçmelisiniz. Gıda sektöründe pasta hane, kafe, sanat galerisi gibi alanlarda solvent baskılı ürün kullanılmamalıdır.

Gergi tavan, bulunduğu alana estetik bir güzellik katan  bir tavan dekorudur. Genellikle ev ya da ofis ortamı gibi kişisel alanlarda tercih edilen bu gergi tavan çeşit örnek tasarımlarımızdan faydalanabilirsiniz.

 Transparan/ışıklı germe tavan, daha çok aydınlatma amacı ile kullanılan ama aynı zamanda modern bir görünüme de ulaşmayı sağlayan bir tavan sistemidir.Led aydınlatmasını gün ışığı veya beyaz ışık olarak aydınlatma terciyi mevcuttur. Genellikle iş yerlerinde tercih edilen transparan germe tavan, yalın ve kaliteli yapısı ile evlerde de tercih edilebilir. Bu germe tavan sisteminde, ışıklandırma ön plana çıktığı için aydınlatma ekipmanlarında da özenli bir seçim yapmayı gerektirir.

Germe tavan sistemi ise, her forma girebilen tavan kumaşının giydirilmesi ile elde edilir. Birçok dekoratif şekle girebilen üç boyutlu sistemde; ışıklı, mat ya da lake gibi kumaş çeşitleri kullanılarak uygulanan mekanlarda derinlik yakalanabilirsiniz.

Parlak ve pürüzsüz bir dokuya sahip olan lake germe tavan sistemleri ise daha çok yüzme havuzları, spor salonları, hamamlar ve alışveriş mağazaları gibi ortak kullanım alanlarında tercih edilmektedir. Uygulandığı alanın daha geniş gözükmesini sağlar ve hafif bir derinlik hissi yaratır.

Gergi Tavan Sistemleri, Birçok Özelliğe Sahiptir,

Yatay, dikey, kavisli, düz ve kemerli olmak üzere tüm tavan yüzeylerine uygulayabileceğiniz germe tavan sistemleri, modern görüntüsü ve kaliteli yapısı ile beraber pratiklik açısından da çok yönlüdür. Gergi tavan sistemleri;

 • Toz tutmayan yapısı ile sahip olduğu dokuyu koruması,
 • Su ve nem gibi etkenlerden zarar görmemesi,
 • Esnek yapısı sayesinde olası zelzele durumlarında zarar görmemesi,
 • PVC'nin yüzde ellilik bir bölümünün klor olmasından dolayı, yangın tehlikesinin oluşması gibi durumlarda kolayca yanmıyor olması,
 • Dokusu sayesinde ses yalıtımı sağlaması,
 • Hem aydınlatma, hem de dekoratif amaçlarla kullanılabilmesi,
 • Hijyenik bir yapıya sahip olması ve sık sık bakıma ihtiyaç duymaması,
 • Sıva hatlarını ve tahrip olmuş alanları gizlemesi,
 • Ultraviyole ışınlarından etkilenmemesi,
 • Kolay kolay deformasyona uğramaması,
 • Renklerinde herhangi bir solmanın meydana gelmemesi,
 • Uzun vadeli bir garanti kapsamında olması,
 • Montaj ve demontaj işlemlerinin kolay olması,
 • Işıklandırma ve havalandırma gibi ek sistemlerin ilave edilebilmesi gibi birçok özelliğe sahiptir.
 • "Gergi tavan, özgün tasarım uygulama imkanı tanır."

Belirlenen yerler ve desenler; dijital baskı yoluyla istenilen resim 3d resim seçildiğinde uygulamada kullanılabilmesi de germe tavanın özelliklerinden biridir. Hazır modellerden seçebilme kolaylığı sağlayan germe tavan sistemleri, kullanacak olan bireyler tarafından yeniden tasarlana da bilir. Yani gergi tavan, kişiye özel ve her projeye uygun özgün tasarım uygulama imkanı tanır. İstenildiğinde sökülüp başka yere de montaj yapılabilir.

Germe tavan, uygulanacak alana göre özenle seçilmelidir. Mekanın kendi ışıklandırması, hangi konsepte hitap ettiği ve hatta duvarlarda kullanılan boya rengi bile; doğru şekil, desen ve renkte germe tavan seçimi için önem taşır. Örneğin; koyu renk duvarlara ve loş ışıklandırmaya sahip bir mekanda, transparan dokulu ve açık tonlarda germe tavan kullanmanız çok daha kaliteli bir tasarım ortaya koyar. Aynı şekilde, ahşap malzemelerin konsept dahilinde kullanıldığı bir restoran için doğa temalı bir görseli germe tavana uygulamanız; dizayn açısından mekanı bir bütünlüğe kavuşturur. Tasarım size kalmıştır.

Germe Tavan Sistemleri, Ekonomik Fiyatlara Uygulanabilir,

Gergi tavan fiyat karşılaştırılması yapıldığında, oluşturduğu kaliteli ve modern görüntü karşılığında, oldukça ekonomik fiyatlara uygulanabilecek germe tavan sistemleri; belli başlı etkenler doğrultusunda ücretlendirilir.

Yapılacak işin hacmi, fiyatlandırmada etkili olan etkenlerin başında gelir. Uygulanacak doku, desen ve baskı türüne göre zorluk derecesi farklılık gösteren germe tavan sistemleri, yine bu doğrultuda fiyatlandırmada değişkenlik gösterir. LED uygulama ışık kalitesi de fiyat farkı yapmaktadır.. Bu sistemin montaj ve yapım süresi ile ilgilenen elemanların işçilik kalitesi ve uygulanan tekniğin ne kadar zaman aldığı gibi konular da, germe tavan sistemlerinin ücretlendirilmesinde etken olan maddelerdir.

Ev, ofis, ortak alanlar ve dış mekanlar için az maliyet ile çok kaliteli bir tasarıma sahip olabilmenizi sağlayan germe tavan sistemleri, son yıllarda birçok şirket olmayan kişiler yapmakta buna dikkat edilmesi gerekmektedir.Mekanda dekoratif malzeme olarak dikkat çekmektedir. Kullanım oranlarının aynı hızda artması beklenen bu sistem, yarattığı şık ve eşsiz tasarımlar ile özgün bir konsept oluşturmanıza olanak tanır.

Uygun Gergi Tavan Fiyatları ile Hazırlanan Gergi Tavan nedir?

 Gergi Tavan , tüm dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurulmuş, kaliteli hizmet anlayışı, modern ve estetik zevki ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir dekorasyon firmasıdır.

Yeni ürünler ve tasarımlar ile gelişmelere teknoloji alanındaki gelişmeleri de eklediğimiz zaman ortaya yaratıcı, hayal gücünü zorlayan, farklı dokular ve derinlikler oluşturabilen, ışıkla oynayabilen bir dekorasyon şekli olarak gergi tavanlar çıkıyor.

Barisol tavan da denildiğinde ilk akla gelen gergi tavan, PVC malzemelerin ısıtılması sonucu elde edilen, esnek PVC germe bezlerin, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillere gerilerek uygulanan bir üründür. Düz, oval, geometrik vb. görünüme sahip birçok tavan çeşidinde ve her türlü duvarda uygulanabilir. Gergi tavan kumaşı esnek bir yapıya sahiptir, bu sayede istenilen şekil ve renklerde tasarlanabilir.

Ekonomik gergi tavan fiyatları ile hazırlanan gergi tavanlar, dekoratif özelliğinin yanı sıra farklı aydınlatma seçenekleri sunması, soft bir ışık sağlaması, hijyenik ve sağlıklı bir ortam yaratmatadır.

Doğal ışıklandırma, estetik görünümü ve hijyen alanında ortama sunduğu kalite ile gergi tavan, iç mekanların yaşam alanına dönüşümünü sağlamaktadır. Arzuya göre minimalist, marjinal veya futuristik bir hava katan, yaşam kalitenizi yükselten, yaşam alanlarınıza anlam katan mekanlar yaratmaktadır.

Gergi tavan sistemleri çeşitlerine göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır:

 • GÖKYÜZÜ GERGİ PANEL
 • DİĞİTAL GERGİ TAVAN
 • LAKE DOKU GERGİ TAVAN
 • TRANSPARAN GERGİ

Dijital Baskı Gergi Tavan uygulamasında PVC kumaş üzerine, müşterinin seçtiği yüksek çözünürlüklü fotoğraflar veya müşterinin çektiği yüksek çözünürlüklü fotoğraflar basılır. Mekanların tavan veya duvarlarına uygulanabilir. Bu şekilde içinde bulunduğunuz ortamı istediğiniz ortama dönüştürebilirsiniz. Aile fotoğraflarını da da seçebilir tablo gibi de yapabilirsiniz

Bulunduğunuz ortam sanki dışarıdaki bir alan gibi tepenizde bulutlar ve masmavi gökyüzüyle keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. Gökyüzü Panel uygulamasında istediğiniz HD kalitesindeki gökyüzü temalı resmi seçebilirsiniz.

Transparan Gergi Tavan uygulamasında sade kumaş altına beyaz ve gün ışığı renklere sahip LED ışıkları yerleştirilir. Bu şekilde ortam içerisinde sade ve hoş bir aydınlatma sağlanır.

Uygun gergi tavan fiyatları ile hazırlanan Lake Doku Gergi Tavan uygulamasında kullanılan kumaşın parlak yüzeyi bir ayna vazifesi görür ve ortamda bulunan cisimleri yansıtır. Böylece renk ve çeşit açısından zengin bir ortam oluşur.

 Germe Tavan uygulamasında tavan veya duvarlarınızda sonsuzluğu simgeleyen bir fon oluşturabilirsiniz. Böylece daha futuristik bir hava yaratabilir, ortama derinlik katabilirsiniz. 3D gergi tavanlar ile modern, farklı ve yaratıcılığı ortaya koymakla beraber kalıcı bir görüntü görebilirsiniz.

 Gerled3d Gergi Tavan , profesyonel ekibi ile size gergi tavan dekorasyonu konusunda her türlü hizmeti sunmaktadır. Kaliteli malzemeler seçilmekte, montaj sonrasında da müşteriler ile her türlü ihtiyaçları için ilgilenilmektedir. Uygun ve rekabetçi gergi tavan fiyatları ile müşterilere en iyi hizmeti vermektedir.

 

Rekabetçi Gergi Tavan Fiyatları ile Yapılan Gergi Tavanın Faydaları,

 • Gergi tavan fiyatları ile ekonomik bir üründür. Uzun yıllar dayanıklıdır. Asla esnekliğini ve canlılığını yitirmez.
 • Bu şık dekorasyon tüm yapılara, farklı geometrik özellikte tavan ve duvarlara rahatlıkla uygulanabilir.
 • Işıklandırma, havalandırma, telefon, alarm gibi elektronik sistemler ilave edilebilir. Uygulama yapılan yüzeyin altında elektrik tesisatı, klima tesisatı, su tesisatı v.b. tesisatlar bulunabilir, son derece güvenlidir.
 • Neme dayanıklıdır, anti bakteriyeldir. Mikrop gelişmez, sağlıklı ve hijyenik bir ortam yaratır.
 • Malzemesi dolayısıyla çarpmalara, suya, neme vb. birçok dış faktöre uzun süre dayanıklı bir üründür.
 • Uygulama esnasında eşyaları taşımaya gerek yoktur. Montajı kolaydır, uygulama esnasında herhangi bir kirlilik yaratmaz.
 • Hasarlı, çatlak ya da lekeli duvar ve tavanlara uygulanabilir. Böylece hem duvar veya tavanların bakımı yapılmış olur, hem de şık bir dekorasyon yapılmış olur.
 • Kullanılan tüm ürünler çevre dostudur ve sahip oldukları yasal belgeler ile çevre güvenliğini sağlamaktadır.
 • Tüm iç ve dış mekanlarda uygulanabilir.
 • Hafiftir, tavanda ağırlık yapmaz. Depremlerde hafif olduğu için zarar görmez.
 • Pratiktir, kolayca silinip temizlenebilir.
 • Alev almaz. Yangına karşı dayanıklıdır ve bu konuda tüm belgelere sahiptir.
 • Kısa sürede monte ve demonte edilebilme özelliğinden dolayı zaman kaybına neden olmaz.
 • 5m genişlik ve 300 m uzunluğa kadar tek parça halinde uygulama yapılabilir. Veya ekleme yapılarak çok büyük alanlarda kullanılabilir.

Gergi tavan yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir çok özellik vardır. Düşük gergi tavan fiyatları sizi yanıltmasın. Son dönemlerde trend olan bu dekorasyon uygulaması için seçeceğiniz firmanın kaliteli ürünleri kullanıp kullanmadığı, gergi bezi kalitesi yanında kullanılan led aydınlatmaların kalitesi ve standartlara uygunluğu, kullanılan malzemelerin, kaliteli olması kablo bağlantılarının düzenli ve kaliteli 1.5 enyaf kablo ile yapılması gereklidir. Aksı taktirde kabloların yanmasına sebep olur. Bunların yanında çalışacağınız firmanın daha önce yaptığı gergi tavanları inceleyebilir ve müşterileri ile görüşüp düşüncelerini alabilirsiniz. Gergi tavanlarda ürün kalitesi yanında işçilik de çok önemlidir. Gergi tavan yapılırken farklı marka ve kalitede kumaşlar kullanılmaktadır. Uygulanacak alanın büyüklüğü, marka ve ürün özelliklerine göre gergi tavan fiyatları değişmektedir. Çalışacağınız firmanın kaliteli bir işçiliğe sahip olması gerekir. Tüm bu faktörler gergi tavan fiyatları belirlenirken göz önüne alınır ve size buna göre bir maliyet çıkarılır.

Uygun Gergi Tavan Fiyatları Ve Kullanılan Ürünlerin Özellikleri,

Gergi tavanlarda uygulanan baskılar kesinlikle solvent içermez. Solventler sağlığa zararlıdır ve çalışacağınız firmayı seçerken bu hususa özellikle dikkat etmelisiniz.UV baskı seçmenizde yarar vardır.Kullanılan gergi tavan malzemeleri 100 % geri dönüşümlü PVC’den üretilir. Kullanılan hiçbir ürün insan sağlığına zarar vermez. Çevreye ve doğaya karşı duyarlıdır. LED aydınlatma ürünleri ile enerji tüketiminde % 80’e varan enerji tasarrufu sağlanır. Bu şekilde enerji kaynakları korunur ve sürdürülebilirliğe katkı sağlanır. Gergi tavanlar, yaşam alanlarınıza hoş bir ambiyans katarak, sevdiklerinizle sevdikleri ortamlarda bir arada olmanızı sağlar. Her türlü kamu alanını daha sağlıklı, neşeli ve interaktif hale getirir. İşlerinizi daha eğlenceli ve huzurlu bir ortamda yapmanızı sağlar. Oluşturduğu dengeli ışık ile gözünüzü yormaz, daha dinlendirici ortamlar sağlar.

Çocuklar için eğlenceli bir ortam katmak isterseniz odalarında istenilen çizgi filim karekterleri uygulanmaktadır.

Gergi tavan teknikleri ile yaratıcılığın sınırlarını zorlayabilir, içinizdeki çocuğu ortaya çıkararak 3d baskılar ile hayallerinizdeki dünyaları tasarlayabilirsiniz. Baskı teknolojisi ile dört mevsim tepenizde masmavi bir gökyüzü ile uyuyabilir veya palmiye ağacı vb.görseller ile mutfağınıza değişik görsel uygulayabilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri Ortamlara Estetik Güzellik katar

Gergi tavan uygulamalarında doğru şekilde projelendirme yapılması, kaliteli malzeme kullanılması ve yapılan işçilik ortaya kusursuz bir ürün çıkartılabilmesinde çok önemlidir. Tüm bu faktörlere azami önem verilerek yapılan uygulamalarda ise ortamların havası tamamen değişir. Gergi tavan modelleri ortamlara modern bir estetik güzellik katmaktadır.

Kaliteli ve modern bir aydınlatmanın yanında gergi tavan modelleri ile şu avantajlar elde edilmektedir. Uygulandığı ortamlarda yarattığı çarpıcı etkinin yanında gergi tavan uygulamalarının daha birçok avantajından bahsedilebilir.

 • Homojen bir aydınlanma sağlanır ve doğrudan bakılsa bile aydınlatma gözleri rahatsız etmez
 • Isı yalıtımı sağlanır ve tavanda küf oluşumu engeller
 • Kullanılan LED aydınlatma sayesinde enerji tasarrufu sağlar
 • Tavandaki mimari hatalar gizlenmiş olur


Gergi tavan uygulamaları, isteğe ve ihtiyaçlara göre çok farklı özellikteki gergi malzemeleri arasından en uygun olanı seçilerek projelendirildikten sonra uygulama yapılır. Farkı zevklere hitap eden ve farklı özelliklere sahip gergi malzemeleri ile değişik ortamlarda uygulanabilecek gergi tavan modelleri ise genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilir.

Transparan Dokulu Gergi Tavan Modelleri Sade Ve Modern Bir Şıklık Yaratır

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan transparan doku, hem sade hem de gösterişli dekorasyonlarda oldukça etkileyici sonuçların elde edilmektedir. Sade bir ışıktan hoşlananların tercihi olan bu model tavan gergisi şeffaf düz renktir ve üzerinde herhangi bir desen bulunmaz.  Ayrıca alçı kutulama ve ışık bandı gibi uygulamalarda da daha çok transparan doku tercih edilmektedir. Alçı göbekler ve alçı kutulamalarda bırakılan boşluklara uygulama yapılabilmektedir. Transparan dokulu gergi tavan modelleri sade ve modern bir uygulamadır.

Lake Dokulu Gergi Tavan modelleriler parlak ve renkleri ile doğru bir  dekorasyonların tamamlayıcısıdır.

Lake dokulu gergi malzemesi kullanılarak ayrıca 3 boyutlu modeller de hazırlanmaktadır. 3 boyutlu gergi sistemlerin, belirli bir şekilde 3 boyutlu olarak hazırlanan metal bir iskelet hazırlanarak üzerine gergi malzemesinin giydirilme işlemi ile gerçekleşir.. Bu modeller daha çok alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler ve iş merkezleri gibi büyük yapılarda, yapı dekorasyonunda fark yaratmak için kullanılır.

Dijital Baskılı Gergi Tavan Modelleri Ortamda Çarpıcı Bir Etkiye Sebep Olur

Gergi tavanın tüm avantajlarına sahip olan bu modellerde yüzlerce seçenek içerisinden seçim yapılarak istenilen ölçü ve abatlarda basılır. Sonrasında kenarına fitil dikilir. Gergi tavan uygulamaları arasında en fazla fark yaratanları dijital baskılı modellerdir. Dijital baskı teknolojisi ile tavan gergisi üzerine yüksek çözünürlüklü görseller basılır. Dijital baskılı gergi tavan modelleri ortamda çarpıcı bir etkiye sebep olur. İsteğe göre çeşitli karakterlerin, dini sembollerin, hayvan figürlerinin ya da soyut çalışmaların yer aldığı modeller de tercih edilebilir. Görsel seçeneklerinizi ww.shutterstock.com adresinden seçebilirsiniz. Bu sitedeki resim çözünürlükleri yüksektir.

Gergi tavan modelleri içerisinde dijital baskılı tavan gergilerinin en şık uygulamalarından birisi de gökyüzü penceresi şeklinde olanlardır. Bu uygulamada dijital baskılı gergi malzemesinin üzerine, özel çıtalar yerleştirilerek bir pencere görüntüsü elde edilir.

Gergi Tavan Malzeme Satış ve Montaj Kredi Kartına 12 taksit İmkanı,

 

Gergi tavan malzeme satışı yapılan illerimiz.Görsel seçeneklerimiz sitemizde mevcut olup istenilirse ücretsiz www.shutterstock.com adresinden görsel kodu alarak bize ulaştırmanız halinde size mail yolu yada whatsapp yolu ile çizim atabilmekteyiz. Gergi tavan satış görselleriniz 2 iş gününde anlaşmalı yurtiçi kargo ile müşterilerimize teslim edilir.

Gergi tavan malzeme satış gönderilecek iller arasında ;

 ADANA ADIYAMAN AFYONKARAHİSAR AĞRI AMASYA ANKARA ARTVİN AYDIN BALIKESİR BİLECİK BİTLİS BOLU G BURSA ÇANAKKALE ÇANKIRI ÇORUM DENİZLİ DİYARBAKIR EDİRNE ELAZIĞ ERZİNCAN ERZURUM – ESKİŞEHİR GAZİANTEP GİRESUN GÜMÜŞHANE HAKKARİ ISPARTA İÇEL MERSİN İSTANBUL İZMİR KARS KASTAMONU – KAYSERİ KIRKLARELİ KIRŞEHİR KOCAELİ KONYA KÜTAHYA MALATYA MANİSA KAHRAMANMARAŞ MARDİN MUĞLA MUŞ –NEVŞEHİR NİĞDE ORDU RİZE SAKARYA SAMSUN SİİRT SİNOP SİVAS TEKİRDAĞ TOKAT TRABZON TUNCELİ ŞANLIURFA UŞAK VAN YOZGAT ZONGULDAK AKSARAY BAYBURT KARAMAN KIRIKKALE BATMAN ŞIRNAK BARTIN ARDAHAN IĞDIR YALOVA KARABÜK KİLİS OSMANİYE DÜZCE

Gergi tavan montaj yapılabilecek ilçeler arasında ;

 ARNAVUTKÖY – AVCILAR   BAĞCILAR – BAHÇELİEVLER – BAKIRKÖY   BAŞAKŞEHİR   BAYRAMPAŞA   BEŞİKTAŞ BEYLİKDÜZÜ BEYOĞLU BÜYÜKÇEKMEÇE   ÇATALCA EYÜP ESENLER ESENYURT FATİH GAZİOSMANPAŞA GÜNGÖREN MERTER KAĞITHANE KÜÇÜKÇEKMEÇE SARIYER SİLİVRİ ŞİŞLİ ZEYTİNBURNU ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI ADALAR ATAŞEHİR BEYKOZ –ÇEKMEKÖY – TAŞDELEN KARTAL MALTEPE - PENDİK SANCAKTEPE SULTANBEYLİ ŞİLE TUZLA –ÜMRANİYE –GERGİ TAVAN ÜSKÜDAR

 

Gergi Tavan Sistemlerinde Şunlara Dikkat Edelim!

-Gergi tavan havuz derinliği 15 cm olmalıdır.

-Gergi tavan havuz içi temiz ve boyalı olmalıdır.

-Gergi tavan havuz içinde bir köşesine 220 volt enerji çekilmelidir.

-Gergi tavan yapıldıktan sonra profil ve alçıpen arası izole edilmelidir.

-Led aydınlatmada dizgi led uygulama yapılarak ışık yoğunluğu ve alüminyum çubuk üzerinde olması gerekmektedir. Bu sayede uzun ömürlü olmaktadır.

-Led aralıkları dizgi led olursa 16 cm şerit led olursa 10 cm aralık olmalıdır.

-Led uygulama sırasında bağlantılar muhakkak 1.5 enyaf kablo ile yapılmalıdır.